אודותי

אודות יאמינה סלומון מייסדת השיטה וסטודיו מפת-סטוריה

תמונה של יאמינה
תמונה של יאמינה
כריכה של ספר

בואו להירגע איתנו

נעים להכיר, אני יאמינה סלומון, יוגה תרפיסטית מוסמכת, מורה בכירה ליוגה ומאמנת חיים בהכשרתי. המייסדת והיוצרת של שיטת וסטודיו מפת-סטוריה וקלפי היצירה הייחודיים שלה. מנחה סדנאות של יוגה-תרפיה ודמיון מודרך עם קלפי יצירה לאנשי מקצוע מתחומי הטיפול, האימון, החינוך וההדרכה וכל מי שאוהב את החיים וסקרן לגביהם.

אני בעלת תואר ראשון בהצטיינות בעיצוב המוצר מאוניברסיטת פרסונס בניו-יורק ותואר שני בעיצוב תעשייתי מאוניברסיטת דומוס במילנו. במשך 25 שנים עבדתי בתחום העיצוב, לימדתי באקדמיה, כולל באוניברסיטת פרסונס ובפרט שבניו-יורק, ועבדתי כמעצבת תערוכות ילדים במוזיאונים בניו-יורק ובישראל.

לשיטה שבה אני מטפלת, מלווה אנשים, מדריכה ומלמדת קראתי שיטת מפת-סטוריה, כי הסיפור שאנו מספרים לעצמנו על עצמנו, האחרים והחיים הוא הסיפור שקובע מה הם החיים שלנו, הרגשות, המחשבות והגוף שלנו. החיים הראו לי, עם האתגרים שהביאו לפתחי, כיצד הכל יכול להשתנות כאשר אני משנה את הסיפור הפנימי ולומדת לנווט בים החיים, שהוא לעיתים שלו ולעיתים סוער לעבר מטרות וחלומות. הסיפור שלי ושיטתי מפורטים בספר עזרה עצמית שיצא לאור בשנת 2021.

כיום אני מעבירה הלאה את היידע, הלימוד והכלים שצברתי במהלך השנים באמצעות מפגשים אישיים שבהם אני מלווה תהליכי התפתחות וצמיחה, וגם באמצעות הנחייה של קורסים וסדנאות.

מזמינה אתכם להכיר אותי ואת השיטה וסטודיו של מפת-סטוריה יותר לעומק.

אשמח להיפגש ולשמוע ממכם מה חשוב לכם להגשים בחיים שלכם, כי החיים הם מתנה אמיתית וזו זכות ענקית שיש לנו לחיות אותם, בבריאות ובאושר.

לכל אדם הזכות המולדת לחיים בריאים, מאושרים עם הגשמה.
וגם לכל אדם, הזכות ללמוד כיצד לעשות זאת, תוך שיחרור מהמעכבים האישיים שלו, הפחדים, חוסר הבטחון, הטראומות, הכאב, האובדן, והלמידה צעד אחר צעד, ליצור את מפת-סטוריה של החיים שהוא שואף אליהם, עם לב טהור, מחשבה צלולה וגוף חזק.

אם את או אתה חשים שיש בכם את הרצון ללמוד איך ליצור את חיים אליהם אתם שואפים, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר.

אני כולי אמונה ונסיון שאתם יכולים ליצור ולהגיע אל ההגשמה.

מכל הלב,

יאמינה