ההשראה לשיטה וסטודיו מפת סטוריה

מלידתו של אריאלדוד ללידת השיטה וסטודיו מפת-סטוריה

תמונה של יאמינה ואריאלדויד עושים יוגה בעמידה

מלידתו של אריאלדוד ללידת השיטה והסטודיו מפת-סטוריה

שלום, אני יאמינה, אמא לשניים. כאשר בני הבכור, אריאלדוד, נולד ב-2005 עם מחלה נדירה והונשם מלידה הבטחתי לו שיבריא ויהיו לו חיים מדהימים. במסע ההחלמה של בני, שהיה מלווה בכוח עליון, השתתפו רבים ואני בהודיה לכולם. במיוחד אציין את אמי שעומדת תמיד לצדי.

מהרגע הראשון, האהבה לבני והתמונה שלו בעיני רוחי כאדם צעיר, בריא, ושמח היוו השראה לחפש פתרונות. הויזואליזציה היומית נתנה לי משמעות וכוח לעבור שנים של אשפוזים בטיפול נמרץ דרך פעולות יומיות לעבר חזון הריפוי.

בגיל ,3 בעוד אריאלדוד מחובר למכונת הנשמה 24/7 התחלתי ללמד אותו יוגה, אותה הוא מתרגל כל בוקר עד היום. בגיל 10 אריאלדוד התחיל לנשום בכוחות עצמו ביום והיה מחובר למכונת הנשמה בלילה. בגיל זה בחר בני ללמוד טיפוס קירות מקצועי ובגיל 13 לרכב על סוסים, פעילויות אותן הוא ממשיך עד היום. אריאלדוד הוא חניך בתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" ואהוב על חבריו, מדריכיו ומוריו. בגיל 11 פניתי אל הצייר האיטלקי מאסימו פדראצי וביקשתי שיצייר את אריאלדוד בגיל 21 בריא, מאושר ונושם בכוחות עצמו. זאת, כשיתוף פעיל שלו בתהליך ההחלמה וכהכנה לניתוח השתלת קוצב סרעפת, שמטרתו לשחררו ממכונת ההנשמה.

במשך יותר מ-6 שנים הראיתי לאריאלדוד את הציור ושיתפתי אותו בחזון בו אנו מטיילים בעולם ומשתפים אנשים בסיפורו ובכלים הרבים שרכשנו. בגיל 17 עבר אריאלדוד את הניתוח, שמהווה אבן דרך מרכזית בהחלמתו. קוצב הסרעפת נותן לאריאלדוד חופש תנועה וניידות, כאשר החזון של אריאלדוד בריא ממשיך לכוון אותנו.

לידתו של סטודיו מפת-סטוריה

סטודיו מפת-סטוריה נולד מהמסע שלי כאם צעירה, שחיפשה להביא מרפא לבנה הבכור, אריאלדוד. במסע הזה הבנתי שמשימת חיי היא לספק כלים לצמיחה, העצמה והכוונה עצמית לחיים של בריאות, אושר והגשמה אישית לכמה שיותר אנשים כפי שאני עושה קרוב לשני עשורים.

הסטודיו הוקם מתוך החוויה האישית של המשפחה שלי, כאשר פשוט לא הסכמתי לקבל את הפתרונות הקיימים ויצאתי לתהליך ארוך של חיפוש נחוש ובסופו של דבר הגעתי לבשורה שאפשר אחרת. אני מרגישה חובה וזכות לספר את הסיפור שלנו ולהבטיח שלכל אחד ואחת יהיו הכלים שיאפשרו להם הגשמה ואושר.

בפעילויות של הסטודיו אנו לא לומדים רק את מה שאפשר לקרוא בספרים. אנו לומדים להתבונן בתשומת לב ולהתחבר לכח העוצמתי בתוכנו שיכול להעלות כל שאלה, לענות על כל שאלה, ולהסביר לנו את הפעולות והמסלול שיובילו להגשמה של כל מטרה וחלום מתוך הנאה וסיפוק.

תמונה של יאמינה ואיראלדויד מסתכלים על ציור כריכה של הספר
תמונה של יאמינה ואיראלדויד עושים יוגה בישיבה

ספר ביוגרפי להשראה ועזרה עצמית

כריכה של ספר "Life is how you tell your story: a mother’s quest to heal her son

המסע שלנו מתואר בפירוט בספר הביוגרפי שכתבתי המיועד להשראה ועזרה עצמית: "Life is how you tell your story: a mother’s quest to heal her son