מוצרים וקורסים

קלפי יצירה

קלפי היצירה של מפת-סטוריה הינם קלפים ייחודיים שפותחו על ידי יאמינה בשיתוף עם האמן האיטלקי מאסימו פדראצי. כל קלף מכיל כותרת המביעה ערך מרכזי, תמונה המשקפת את הערך ומשפט אישרור. בסדנאות של סטודיו מפת-סטוריה נלמד לפתוח פריסות שונות של הקלפים. פתיחת הקלפים במצב של ריכוז ושלווה מאפשרת לנו  חיבור לכוח הפנימי האינסופי שיש בתוכנו ומאפשרת לנו לבצע את הויזואליזציה תוך הכוונת הרגש והמחשבה לעבר מה שאנו שואפים. ההקשבה המיוחדת במצב זה מאפשרת להבין דרך הערכים, הציורים והאישרורים המופיעים על הקלפים הנבחרים מה דרכי הפעולה החיוביות האפשריות עבורנו ואז לפעול.

חפישת קלפים
כריכה של ספר

ספר עזרה עצמית

המסע שלנו מתואר בפירוט בספר הביוגרפי שכתבתי המיועד להשראה ועזרה עצמית: "Life is how you tell your story: a mother’s quest to heal her son

יוגה כתרפיה

בסטודיו מפת-סטוריה או בבית הלקוח.ה

פרח
קלפים

מפגש מבוא

בקבוצה קטנה עם יחס אישי

סדנת היכרות

בקבוצה קטנה עם יחס אישי

קלפים
קלפים

סדנת העמקה

בקבוצה קטנה עם יחס אישי

קורס מטפלים

* תנאי מקדים: השתתפות בסדנת היכרות והעמקה

קורס המטפלים ביוגה תרפיה ושיטת מפת-סטוריה יכלול מפגשים דו-שבועיים בהם נתרגל ונלמד יידע מעולמות היוגה, יוגה תרפיה, מדעי המוח, הקואצ'ינג (אימון) ויזואליזציה, אשר שילובים שלהם יעזרו לנו לבנות מפת-סטוריה אישית ויאמנו אותנו בתהליכי ריפוי, גדילה וצמיחה במטרה להיטיב עם ילדים, מתבגרים, מבוגרים ובני הגיל השלישי המגיעים משלל מצבי חיים ועם מגוון מצבי בריאות.

נושאים הנלמדים בקורס:

תמונה של יאמינה
קלף איזון

שחרור מטראומה

מפגש זה מיועדת לכל מי שמעוניין להתגבר על אירועים טראומטיים והשפעותיהם על הגוף, הנפש והרוח.

המפגש מכיל עבודת נשימה, ריפוי קולי באמצעות שירת מנטרות, תרגול מנחי גוף של יוה-רסטורטיבית, ולימוד פילוסופיה הודית.

כל אלו יחדיו תומכים בשחרור כאב מתאי הזיכרון בגופנו ואימוץ אהבה וכוח בחזרה אל הלב והגוף שלנו.