אודות השיטה

שיטת מפת-סטוריה
זה בטבע שלך
יש הרבה סיבות להשתמש במפת-סטוריה בחיים שלך. קודם כל, זה בטבע של כל אחד ואחת מאיתנו ברגע שיש בנו סקרנות ורצון ללמוד על עצמנו, מוכנות לצאת להרפתקה ולמסע של תגליות ולהבין איך לנווט את חיינו כדי להשיג מטרות וחלומות, מהקטנים והיומיומיים ועד הגדולים ביותר.
מפה למסע ניווט
אנו לומדים להיות מאושרים מהמסע ומהגילוי של מי אנחנו ומה באמת חשוב לנו בחיינו. מבלי להיכנע למה שקיים כרגע, נלמד להשתמש במשאבים שלנו כדי לייצר את המציאות אליה אנו שואפים. מפת-סטוריה מאפשרת לנו לבנות מפה ולנווט בין עולמנו הפנימי לעולם החיצוני בעזרת יוגה-תרפיה ודמיון מודרך.
3-הצעדים של שיטת מפת-סטוריה
טיהור-->חיזוק-->יצירה
מפת-סטוריה מאפשרת בצורה קלה, במספר צעדים: 1. טיהור 2. חיזוק 3.יצירה, לדעת במדויק את המיקום שלי היום, לאן אני רוצה להגיע מחר, ומה עליי לעשות היום כדי להגיע לשם.
יוגה-תרפיה ודמיון מודרך
תרגילי הנשימה והפוקוס של היוגה-תרפיה יטהרו רגשות בלתי מועילים כמו סטרס ופחד. שיטות היוגה יחזקו את מערכת העצבים הפרה-סימפטית וכך נייצר אנרגיה איתה ניגש לשלב היצירה. ביצירה נלמד דרך דמיון מודרך לכוון את המחשבה לאן שאנו באמת רוצים להגיע ולבחור צעדים פרקטיים בדרך לשם.
קלפי היצירה של מפת-סטוריה
לכולנו יש מטרות חיים, אבל לא תמיד ברור לנו מה הן ומה הדרכים להשיגן. קלפי היצירה של מפת-סטוריה מעניקים לנו השראה כיצד לכוון את חיינו ומאפשרים לנו לזקק את מטרות החיים ואת הכלים להגיע אליהן. דרך ויזואליזציה ודמיון מודרך על איך נהיה כשנשיג את המטרה, התהליך של מפת-סטוריה נגזר מהיעד הסופי; המפה מובילה אותנו מ"הסוף להתחלה" ומראה לנו איך להגיע אל המטרה דרך פעולות יומיומיות עקביות.