סטודיו מפת-סטוריה

השראה לכוון את חיינו עם יוגה-תרפיה, ויזואליזציה וקואצ'ינג

אודות הסטודיו

סטודיו מפת-סטוריה הוא פרי המסע האישי שלי, יאמינה סלומון, לריפוי בני הבכור, אריאלדוד, שנולד עם מחלה כרונית מסכנת חיים לפני קרוב ל-20 שנה. הניסיון האישי שרכשתי והיידע וההסמכות שצברתי לאורך השנים הביאו אותי להבנה כי כל אדם יכול להיעזר בכלים שרכשתי ופיתחתי על מנת להגשים את חלומותיו ולעשות זאת מתוך הנאה מהמסע עצמו וממקום של איזון, בריאות ואושר. עם ההתקדמות במסע חיי הבנתי כי העברת היידע הזה לאנשים הפכה למטרת חיי בשאיפה לתמוך בהתפתחותם של אנשים כדי שיחיו חיים מאושרים, מאוזנים ומלאי הגשמה ומשמעות.

הסטודיו נוסד בשנת 2008 ומאז ועד היום השיטה משתכללת כתוצאה מעבודת מחקר מעמיקה, התנסות טיפולית עשירה של אלפי שעות עם מבוגרים, מתבגרים וילדים ושיתופי פעולה עם מומחים מובילים מהארץ ומרחבי העולם בתחומי היוגה, יוגה תרפיה, קואצ'ינג, ויזואליזציה, ועוד.

הסטודיו מציע מגוון התנסויות והכשרות, כולל מפגשים טיפוליים אישיים, סדנאות בקבוצות קטנות וקשר אישי עם המשתתפים, ימי עיון מקצועיים בתחומים שונים, וקורסי מטפלים ומדריכים מוסמכים בשיטת מפת-סטוריה ויוגה תרפיה.

מיקום: סטודיו מפת-סטוריה, באווירה שלווה בקרבת יערות הכרמל, בחיפה

אודות השיטה

שיטת מפת-סטוריה
זה בטבע שלך
יש הרבה סיבות להשתמש במפת-סטוריה בחיים שלך. קודם כל, זה בטבע של כל אחד ואחת מאיתנו ברגע שיש בנו סקרנות ורצון ללמוד על עצמנו, מוכנות לצאת להרפתקה ולמסע של תגליות ולהבין איך לנווט את חיינו כדי להשיג מטרות וחלומות, מהקטנים והיומיומיים ועד הגדולים ביותר.
מפה למסע ניווט
אנו לומדים להיות מאושרים מהמסע ומהגילוי של מי אנחנו ומה באמת חשוב לנו בחיינו. מבלי להיכנע למה שקיים כרגע, נלמד להשתמש במשאבים שלנו כדי לייצר את המציאות אליה אנו שואפים. מפת-סטוריה מאפשרת לנו לבנות מפה ולנווט בין עולמנו הפנימי לעולם החיצוני בעזרת יוגה-תרפיה ודמיון מודרך.
3-הצעדים של שיטת מפת-סטוריה
טיהור-->חיזוק-->יצירה
מפת-סטוריה מאפשרת בצורה קלה, במספר צעדים: 1. טיהור 2. חיזוק 3.יצירה, לדעת במדויק את המיקום שלי היום, לאן אני רוצה להגיע מחר, ומה עליי לעשות היום כדי להגיע לשם.
יוגה-תרפיה ודמיון מודרך
תרגילי הנשימה והפוקוס של היוגה-תרפיה יטהרו רגשות בלתי מועילים כמו סטרס ופחד. שיטות היוגה יחזקו את מערכת העצבים הפרה-סימפטית וכך נייצר אנרגיה איתה ניגש לשלב היצירה. ביצירה נלמד דרך דמיון מודרך לכוון את המחשבה לאן שאנו באמת רוצים להגיע ולבחור צעדים פרקטיים בדרך לשם.
קלפי היצירה של מפת-סטוריה
לכולנו יש מטרות חיים, אבל לא תמיד ברור לנו מה הן ומה הדרכים להשיגן. קלפי היצירה של מפת-סטוריה מעניקים לנו השראה כיצד לכוון את חיינו ומאפשרים לנו לזקק את מטרות החיים ואת הכלים להגיע אליהן. דרך ויזואליזציה ודמיון מודרך על איך נהיה כשנשיג את המטרה, התהליך של מפת-סטוריה נגזר מהיעד הסופי; המפה מובילה אותנו מ"הסוף להתחלה" ומראה לנו איך להגיע אל המטרה דרך פעולות יומיומיות עקביות.

יתרונות השיטה

מה נוכל להשיג בשימוש במפת-סטוריה?

מפת-סטוריה היא שיטה הוליסטית המיועדת לחבר אותנו אל הכוח הפנימי שבתוכנו כדי שנוכל ליצור את החיים אליהם אנו שואפים.

איך אנו עובדים עם השיטה בחיי היום יום שלנו?

הכוח הפיזי והמנטלי שאנו מקבלים דרך התרגול היומי של יוגה, יוגה תרפיה, דמיון מודרך וקואצ'ינג-עצמי מכוון ומעצים אותנו בתהליך הבא:

שיטת סטוריה

שילוב כל הכלים של מפת-סטוריה מאפשרים לנוע קדימה מעבר לנסיבות הנוכחיות אל עבר יצירת החיים שאנו חולמים או שואפים להשיג, כאשר השיטה נותנת גם תקווה וגם תוצאות בשטח.